DBAM O SWOJE CIAŁO
12 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne z pielęgniarką szkoloną p. Teresą Galej. Celem warsztatów było przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad dbania o higienę ciała, które mają istotny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Podczas spotkania uczniowie wykonali plakat tematyczny ,,Dbam o swoje ciało”, również ćwiczyli prawidłowy sposób mycia zębów i rąk. Pani Teresa podkreślała jak ważne jest przestrzeganie higieny stref intymnych i właściwa ich pielęgnacja , dbanie o czystość odzieży, częsta zmiana bielizny i skarpetek, także odpowiednia dieta i nawodnienie.
Pielęgniarka zachęcała wszystkich do regularnego przestrzegania tych zasad, aby uniknąć chorób i infekcji.









