DBAM O SWOJE CIAŁO

12 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne z pielęgniarką szkoloną p. Teresą Galej.  Celem warsztatów było przypomnienie i utrwalenie podstawowych zasad dbania o higienę ciała,  które mają istotny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Podczas spotkania uczniowie wykonali plakat tematyczny ,,Dbam o swoje ciało”, również ćwiczyli prawidłowy  sposób mycia zębów i rąk. Pani Teresa podkreślała jak ważne jest przestrzeganie higieny stref intymnych i właściwa ich pielęgnacja , dbanie o czystość odzieży, częsta zmiana  bielizny i skarpetek, także odpowiednia dieta i nawodnienie.

Pielęgniarka zachęcała wszystkich do regularnego przestrzegania tych zasad, aby uniknąć chorób i infekcji.

 

Laboratoria przyszłości

Kalendarz

June 2026
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30