Dzień Ziemi w grupach wychowawczych
Z okazji Dnia Ziemi wychowankowie internatu udali się na spacer do parku miejskiego, w którym odbywał się Piknik Ekologiczny. Wzięli tam udział w ciekawych zajęciach edukacyjnych dotyczących ekologii. W czasie spotkania, uczestnicy mieli bezpośredni kontakt z przyrodą, poszerzali swoją wiedzę na temat naszej planety oraz mieli możliwość rozwijania postaw proekologicznych.







