Konkurs kaligraficzny pt. "Pięknie piszę"

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kaligraficzny pt. "Pięknie piszę".
Wzięło w nim udział kilkunastu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy .
Celem konkursu było rozwijanie umiejętności kształtnego, proporcjonalnego, starannego i czytelnego pisania .
Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności .
Na szczególne wyróżnienie zasługują: 
Karolina Bylinowska kl. IIIa, Magdalena Chochołek kl.IIIc oraz Maksymilian Kopacz kl.IIIb .
Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki.
Serdecznie gratulujemy!!!
 

Laboratoria przyszłości

Kalendarz

June 2026
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30