Konkurs kaligraficzny pt. "Pięknie piszę"
Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kaligraficzny pt. "Pięknie piszę".
Wzięło w nim udział kilkunastu uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy .
Celem konkursu było rozwijanie umiejętności kształtnego, proporcjonalnego, starannego i czytelnego pisania .
Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności .
Na szczególne wyróżnienie zasługują:
Karolina Bylinowska kl. IIIa, Magdalena Chochołek kl.IIIc oraz Maksymilian Kopacz kl.IIIb .
Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki.
Serdecznie gratulujemy!!!





