Turniej w badmintona o Puchar Starosty Strzyżowskiego.
Po raz kolejny mieliśmy możliwość uczestniczyć w zorganizowanym przez Zespół Szkół w Gogołowie, turnieju w badmintona o Puchar Starosty Strzyżowskiego. Dominik zajął wysokie drugie miejsce, Patrycja była trzecia, natomiast pozostała część reprezentacji mimo, iż nie uplasowała się na podium również bardzo dobrze zaprezentowała się.
Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sportowe sukcesy.????????????????





