„Od samogłoski do sylaby”
W ramach naszej innowacji „Od samogłoski do sylaby” poznawaliśmy kolejną głoskę — tym razem bohaterką była głoska „f” .
Były zabawy, ćwiczenia i mnóstwo kreatywnych pomysłów, dzięki którym nauka stała się prawdziwą frajdą! Dzieci świetnie poradziły sobie z nowymi wyzwaniami.
Uczymy się, bawimy i rozwijamy każdego dnia!
#NaukaPrzezZabawę #InnowacjaPedagogiczna #GłoskaF #Edukacja #RadośćZNauki #MałeKrokiDużePostępy #Przedszkole #przedszkolespecjalnejaslo #przedszkolejaslo





